Ledenlijst

Jaarlijkse bijdrage voor 2018 bedraagd 10 euro ,

Dit kan op rekening van de speciaalclub;

BE30 6528 2421 1611.

.met vermelding Lidgeld 2017 Deutsche Modeneser Club België en Uw naam en adres vermelden aub !

op adres van onze Secretaris/Penningmeester Goedele Engels-Van Durme.

Leden/ fokkerslijst 2013

*. Buske Günter Ulmenstraße 3 D-33449 Langenberg 0049/52487892 Guenter-Buske@t-online.de
 
*.De Ridder Geert  Nauw  7 , 9570  Lierde  tel.:0477 179 237  cindy.de.graeve@telenet.be     fokker : Schietti Rood-Geel-Zwart -Andalous- Blauw-Witschildgezoomd--Roodzilvergeband/gekrast/schimmel -Bruinzilverbruingeband /schimmelbruingeband.

*. Dreesen Henri Romeinsedijk 76 , 3910  Neerpelt 011/649535 Henri&Mia Dreesen(DM) Neerpelt miacuyvers@hotmail.com
Fokker: Schietti Blauwzwartgeband/Schimmel – Geelzilvergeband/Gekrast.

*. Engels Bjorn & Goedele Massemsesteenweg 208 ,  9230 Massemen * 0497.38.46.57 goedelevandurme@hotmail.com
Fokker : Schietti Zwart –Wit- Getijgert- Blauwongeband /Zwartgeband/Gekrast-----Kaki(NE)

*. Heymans Patrick Sint-Amandsest.w.101 , 2880 Bornem 03/8898337 * 0473842093 heymans.patrick@telenet.beFokker : Schietti Zwart- Wit- Andalusisch blauw -Roodzilvergeband/Gekrast/Schimmel-Geelzilvergeband/Gekrast/Schimmel -Bruinzilverschimmel bruingeband + Bruinzilver met bruine banden  , Kaki , Kakigeband , Kakischimmel - Blauwzilver/Gekrast/schimmel - Blauwgeband/gekrast/schimmel. Gazzi in de kleuren Roodzilvergeband/gekrast , Geelzilvergeband/gekrast , Blauwgeband/gekrast .

(NE: Geelzilverschimmel- Kakizilvergeband/schimmel ).

*. Kielich Yvan St-Truidersteenweg 131 , 3700 Tongeren *0475/430226 yvankielich@hotmail.com

* Manshoven Davy Wildebornstraat 5a  3840 Borgloon 011/707694 * 0495660133 davy.manshoven@skynet.be
Fokker: Gazzi Blauwgeband/Gekrast  + Schietti Zwart -Blauwongeband/Gekrast/schimmel –Roodzilvergeband/Gekrast /schimmel.


* Maes Andre Zillebeek 55 , 9120 Beveren Waas tel.: 03-7755932  a.maes10@telenet.be  Fokker : Schietti Roodzilvergeband/gekrast.


*. Mebis Danny Hulzenstraat 37 , 3570 Alken 0495/189833 danny.mebis@skynet.be
Fokker: Gazzi Blauwongeband/Geband/Gekrast  + Schietti  Zwart – Roodzilvergeband .

*. Michielse Cees Kempstraat 18 , NL-5525 BD Duizel 0031-652550563c.michielse@hetnet.nl
Fokker: Schietti Roodzilvergeband/Gekrast – Blauwongeband

*. Neven Yves Ekkerputstraat 56 , 3520 Zonhoven  011- 821 342  *0496580137    neven.yves@gmail.com
Fokker:  Schietti Roodilver/schimmel - Bruinzilverbruingeband /Schimmelbruingeband.

 

*. John Hartman Heiligestoel 6802 , 6601 Wijchen (NL) 0031- 651784423  john.hartman@betuwe.net

 

*.Twan Polman Hosterd 16 , 6655 AG Puiflijk (NL) 0031-487 515242  twan-polman@hetnet.nl  fokker : Blauwongeband/geband Schietti .


* Devos Johan Kruisbergstraat 26b  ,  8755 Ruislede   johandevos58@skynet.be fokker : Zwart schietti

 

* Baert Lieven Leopolddreef 12 , 9290   Berlare 0476439450   fokker:Schietti Roodzilvergeb./gekrast + Geelzilvergeb./gekrast .

 

* Baert Henk Grote Baan 110 , 9310 Herdersem tel.:053-789 327 . Fokker: Schietti Roodzilvergeband/gekrast .

 

* Lars Van Droogenbroeck (Keurmeester) Opeëstenstraat 48 , 9470 Denderleeuw gsm 0477 48 20 71 lars.vandroogenbroeck@skynet.be

Fokker : Schietti Andalousisch blauw en zwart .

 

* Rudy Evrard (keurmeester) Rue de la Sarthe 1 , 6140 Fontaine é Eveque  tel.:071 16 56 85

Fokker:schietti Andalousisch blauw , Wit en zwart .

 

* Jean Pierre Coudry Rue du Pétria 8 , 6140 Fontaine gsm 0494 39 03 64 jeanpierrecoudry@hotmail.com

Fokker ; Schietti Roodzilverschimmel /Roodzilvergeband.

 

*Jo Moonen Wolfsestraat 16 , 6367 VA Voerendaal(Nl) gsm 0031-45-5754251  jomoonen60@gmail.com   Schietti Roodzilv./geelzilvergeband , Bruinzilv.met Br.Band + Gazzi Rood en Zwart.

 

* De Vetter Frederick Groenweg 28 , 9860 Oosterzele gsm 0497691670   slappiefa25@telenet.be      Schietti Andalousisch blauw.

 

* Eddy Steegmans Kromstraat 12b , 3770 Riemst gsm 0498105441    eddy.steegmans@skynet.be  Verschillende kleurslagen

 

 

 

 

.