Ledenlijst 2019

Jaarlijkse bijdrage voor 2018 bedraagd 10 euro ,

Dit kan op rekening van de speciaalclub;

BE30 6528 2421 1611.

.met vermelding Lidgeld 2017 Deutsche Modeneser Club België en Uw naam en adres vermelden aub !

op adres van onze Secretaris/Penningmeester Goedele Engels-Van Durme.

Leden/ fokkerslijst 2013

*.ERE-LID  Buske Günter Ulmenstraße 3 D-33449 Langenberg 0049/52487892 Guenter-Buske@t-online.de

* ERE-Lid  Ernsthausen Frank Alte Dorfstraße 32, 32351 Stemwede(D) handy:+491705664748 frank.ernsthausen@t-online.de fokker Magnani
 
*.De Ridder Geert  Nauw  7 , 9570  Lierde  tel.:0477 179 237  cindy.de.graeve@telenet.be     fokker : Schietti Rood-Geel-Zwart -Andalous- Blauw-Witschildgezoomd--Roodzilvergeband/gekrast/schimmel -Bruinzilverbruingeband /schimmelbruingeband.

* De Graeve Cindy Nauw 7, 9570 Lierde

*. Engels Bjorn & Goedele Massemsesteenweg 208 ,  9230 Massemen * 0497.38.46.57 goedelevandurme@hotmail.com
Fokker : Schietti Zwart –Wit- Getijgert- Blauwongeband /Zwartgeband/Gekrast-----Kaki(NE)

* Ernsthausen Liam(Jeugdlid) Alte Dorfstraße 32,32351 Stemwede(D) Fokker Magnani&Bruinzilver met bruine banden.

*. Heymans Patrick Sint-Amandsest.w.101 , 2880 Bornem 03/8898337 * 0473842093 heymans.patrick@telenet.beFokker : Schietti Zwart- Wit-Blauwongeband-Blauw zwartgeband-Blauwschimmel-Blauwzilverschimmel  -Roodzilvergeband/Gekrast/Schimmel-Geelzilvergeband/Gekrast/Schimmel -Bruinzilverschimmel bruingeband + Bruinzilver met bruine banden  ,Bruinzilvergekrast, Kaki , Kakigeband , Kakischimmel - Blauwzilver/Gekrast/schimmel - Blauwgeband/gekrast/schimmel, Donkerbronsgezoomd. Gazzi in de kleuren Roodzilvergeband/gekrast , Donker bronsgezoomd, Kakizilvergeband,Bruinzilvergeband met bruine banden.

* Manshoven Davy Wildebornstraat 5a  3840 Borgloon 011/707694 * 0495660133 davy.manshoven@skynet.be
Fokker: Gazzi Blauwgeband/Gekrast  + Schietti Zwart -Blauwongeband/Gekrast/schimmel –Roodzilvergeband/Gekrast /schimmel.

* Maes Andre Zillebeek 55 , 9120 Beveren Waas tel.: 03-7755932  a.maes10@telenet.be  Fokker : Schietti Roodzilvergeband/gekrast.

*. Mebis Danny Hulzenstraat 37 , 3570 Alken 0495/189833 danny.mebis@skynet.be
Fokker: Gazzi Blauwongeband/Geband/Gekrast  + Schietti  Zwart – Roodzilvergeband .

*. Michielse Cees Kempstraat 18 , NL-5525 BD Duizel 0031-652550563c.michielse@hetnet.nl
Fokker: Schietti Roodzilvergeband/Gekrast – Blauwongeband

*. Neven Yves Ekkerputstraat 56 , 3520 Zonhoven  011- 821 342  *0496580137    neven.yves@gmail.com
Fokker:  Schietti Roodilver-Geelzilver/schimmel - Bruinzilverbruingeband /Schimmelbruingeband.

 *. John Hartman Heiligestoel 6802 , 6601 Wijchen (NL) 0031- 651784423  john.hartman@betuwe.net .

 *.Twan Polman Hosterd 16 , 6655 AG Puiflijk (NL) 0031-487 515242  twan-polman@hetnet.nl       Fokker; Schietti Blauwongeband.

 * Devos Johan Kruisbergstraat 26b  ,  8755 Ruislede   johandevos58@skynet.be fokker : Zwart schietti

 * Baert Lieven Leopolddreef 12 , 9290   Berlare 0476439450   fokker:Schietti Roodzilvergeb./gekrast + Geelzilvergeb./gekrast .

 * Baert Henk Grote Baan 110 , 9310 Herdersem tel.:053-789 327 . Fokker: Schietti Roodzilvergeband/gekrast .

 * Lars Van Droogenbroeck (Keurmeester) Opeëstenstraat 48 , 9470 Denderleeuw gsm 0477 48 20 71

Fokker : Schietti Andalousisch blauw en zwart .Gazzi Blauwzwartgeband. lars.vandroogenbroeck@skynet.be

 * Rudy Evrard (keurmeester) Rue de la Sarthe 1 , 6140 Fontaine é Eveque  tel.:071 16 56 85

Fokker:schietti Andalousisch blauw , Wit en zwart .

 *Jo Moonen Wolfsestraat 16 , 6367 VA Voerendaal(Nl) gsm 0031-45-5754251  jomoonen60@gmail.com   Schietti Roodzilv./geelzilvergeband , Bruinzilv.met Br.Band + Gazzi Rood en Zwart.

*Eddy Steegmans Kromstraat 12b , 3770 Riemst gsm 0498105441    eddy.steegmans@skynet.be  Verschillende kleurslagen

*Remco De Wit keurmeester & fokker van Schietti Zwart & Zwart getijgert.

*Jan Vos Molenstraat 52, 5317 JH Nederhemert(NL) gsm 0031-613718352 Fokker; Gazzi Blauw zwartgeband& Schietti Wit ,Zwart , Zwart Getijgert .

*Johannes Geißler Erdmann-Neumeister-Platz 6 , 06667 Weißenfelt(D) tel.:0049 3443203570 Fokker; Schietti Zwart,Blauwgeband/Bruinzilvergeband-schimmel/Getijgert........Gazzi Roodzilvergeband/Gekrast.........

*Thomas Schäfer Wasserweg 15, 57078 Siegen(D) tel.:0049 271 87361 Fokker; Schietti Geelzilvergeband/Gekrast - Gazzi Geelzilvergeband/gekrast.

*Steven Vandercruyssen Schapenstraat 104, 1750 Lennik tel.:02/5320625 Fokker; Schietti Blauwgekrast, Blauwzilvergekrast, Geelzilvergekrast/geband,Zwart witgeband . Gazzi Blauwzwartgeband, gekrast en ongeband.             callduck69@skynet.be

*Jan Scheers Assestraat 74, 1700 Dilbeek Fokker; Schietti Zwart/Andalous en Blauwgezoomd: tholveld@telenet.be

*Jacobs René Grimbergsesteenweg 226, 1800  Vilvoorde gsm:0498.171646. Fokker; Schietti Zwart, Wit, Roodzilvergeband & Roodzilvergekrast. jacobsrene@live.be

 

 

 

ons jongste clublid uit Stemwede Liam Ernsthausen

 

 

.